Asset Publisher

Konkurs plastyczny - Chroń las wokół nas

Nadleśnictwo Białogard wraz z Państwową Strażą Pożarną w Białogardzie ogłasza rozpoczęcie konkursu plastycznego „Chroń las wokół nas”

 

" Chroń las wokół nas "

 

Termin nadsyłania prac upływa 18.11.2016 r.

Prace prosimy nadsyłać na adres:

Nadleśnictwo Białogard
ul. Koszalińska 3
78-200 Białogard
z dopiskiem: "Chroń las wokół nas"

Wszystkie prace zostaną ocenione przez komisję.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 05.12.2016 r.

Najlepsze prace zostaną nagrodzone oraz wystawione w siedzibie Nadleśnictwa Białogard.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu określone zostały w regulaminie dostępnym poniżej.

Wszelkie dodatkowe informacje uzyskać można pod nr tel. 606 124 397.

 

Wszystkich chętnych zapraszamy oraz życzymy owocnej weny twórczej i powodzenia!

Materiały do pobrania


Konkurs plastyczny - Chroń las wokół nas (wyniki)

Nadleśnictwo Białogard wraz z Państwową Strażą Pożarną w Białogardzie ogłasza rozpoczęcie konkursu plastycznego „Chroń las wokół nas”

Białogard, dnia 06.12.2016 r.

 

 

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

" Chroń las wokół nas "

 

05 grudnia 2016 roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „Chroń las wokół nas". Tematem konkursu było opracowanie plakatu o ochronie przeciwpożarowej lasów dla grup I    

i  II oraz stworzenie historyjki obrazkowej (komiksu) dla grupy III.

Do udziału w konkursie zgłoszono łącznie 113 prac z 10 placówek oświatowych, w następujących grupach wiekowych:

- I – przedszkole

- II – klasy I-III

- III – klasy IV-VI

Prace zostały ocenione przez pracowników Nadleśnictwa Białogard oraz pracowników KPP Straży Pożarnej w Białogardzie. W drodze głosowania komisja w składzie:

Katarzyna Stypuła – leśniczy ds. szkółkarskich, Nadleśnictwo Białogard

Paulina Paryż – instruktor techniczny, Nadleśnictwo Białogard

Kpt. Piotr Niewiadomski – KPP Straży Pożarnej w Białogardzie

Bryg. Paweł Pyda – KPP Straży Pożarnej w Białogardzie

przyznała następujące miejsca i wyróżnienia:

w grupie „I"

I miejsce – Zosia Mystek,  op. K. Szłyk, Przedszkole Miejskie nr 3 w Białogardzie

II miejsce – Franciszek Reich, op. D. Chomicka, Przedszkole Miejskie nr 3 w Białogardzie

III miejsce – Franciszek Sadło, op. E. Nastula,  Przedszkole Miejskie nr 1 w Białogardzie

w grupie „II"

I miejsce – Zuzanna Cieślak, op. D. Rynkiewicz, Zespół Szkół w Stanominie

II miejsce – Zuzanna Siemińska,  op. B. Wilczyńska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Białogardzie

III miejsce – Oliwier Bełz,  op. A. Krakowska, Zespół Szkół Specjalnych

w grupie „III"

I miejsce – Julia Sikorska, op. K. Jabłońska, Zespół Szkół w Dobrowie

II miejsce – Oliwia Osińska, op. J. Grębowska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Białogardzie

III miejsce – Natalia Pończocha, op. J. Grębowska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Białogardzie

wyróżnienia:

  1. Szymon Sadło, op.                 J. Bednarczyk , Zespół Szkół w Stanominie,
  2. Julia Borowiec                       , op. J. Bednarczyk,    Zespół Szkół w Stanominie,
  3. Antonina Mackiewicz                       , op. J. Bednarczyk     ,Zespół Szkół w Stanominie,
  4. Hubert Mazik             , op. J. Bednarczyk     , Zespół Szkół w Stanominie,
  5. Milena Buczyńska, op.                      E. Heidner,     Przedszkole nr 1 Bajka,
  6. Kamil Osiecki            , op. R. Hiler-Łagucik,           Przedszkole nr 1 Bajka,
  7. Wiktoria Wójcik                    , op. R. Hiler-Łagucik , Przedszkole nr 1 Bajka,
  8. Iga Wasilewska, op.               B. Sołtys         , Przedszkole nr 1 Bajka, 
  9. Izabela Karczewska               , op. E. Chełminiak    , Przedszkole Karlino,
  10. Szymon Karczewski              , op. E. Chełminiak    , Przedszkole Karlino,
  11. Gabriela Szczepanik              , op. E. Chełminiak    , Przedszkole Karlino,
  12. Lena Cieklińska, op.              E. Chełminiak,           Przedszkole Karlino,
  13. Agnieszka Rdzeniewska                   , gr. Puchatki  , Przedszkole Karlino,
  14. Sandra Borowczak                 , op. K.Wardak,          Zespół Szkół w Dobrowie,
  15. Igor Borowczak, op.              K. Wardak,     Zespół Szkół w Dobrowie,
  16. Kuba Rudnik, op.                   K. Wardak,     Zespół Szkół w Dobrowie,
  17. Ksawery Rdzanek                  , op. M. Kopaczewska           , Szkoła Podstawowa w Rogowie,
  18. Jakub Trela, op.                     M. Kopaczewska        , Szkoła Podstawowa w Rogowie,
  19. Hubert Lipka              , 6-latki           , Szkoła Podstawowa w Rogowie,
  20. Wojciech Maciukiewicz        , op.     M. Nyc,          Przedszkole nr 3 Niezapominajka,
  21. Magdalena Jurałowicz, op.                P. Wrótniak    , Przedszkole nr 3 Niezapominajka,
  22. Borys Jackiewicz, op.                        A. Motyka,     Przedszkole nr 3 Niezapominajka,
  23. Oliwier Paszkowski, op.                    J. Frączyk       , Szkoła Podstawowa nr 3 w Białogardzie,
  24. Jan Usowicz               , op. J. Frączyk,          Szkoła Podstawowa nr 3 w Białogardzie,
  25. Julia Jonko, op.                      J. Frączyk       , Szkoła Podstawowa nr 3 w Białogardzie,
  26. Nikola Grunt              , op. M. Pietrzak        , Szkoła Podstawowa nr 3  w Białogardzie,
  27. Zuzanna Wituszyńska                       , op. J. Frączyk           , Szkoła Podstawowa nr 3 w Białogardzie,
  28. Filip Kwiatkowski                 , op. K. Siarkowska-Sypień, Szkoła Podstawowa nr 3 w Białogardzie,
  29. Szymon Medziński,               kl. II b , Szkoła Podstawowa nr 3 w Białogardzie,
  30. Oliwia Bąk                 , kl.  III b        , Szkoła Podstawowa nr 4 w Białogardzie,
  31. Jan Maciukiewicz                  , op. B. Sosnowska,    Szkoła Podstawowa nr 4 w Białogardzie,
  32. Dariusz Opszyński                 , op. S. Lewkowicz     , Szkoła Podstawowa w Kościernicy,
  33. Bartosz Tworzyk                   , op. B. Mucha,           Szkoła Podstawowa w Rogowie,
  34. Anna Świątlicka                    , op. B. Mucha,           Szkoła Podstawowa w Rogowie,
  35. Magdalena Miszczak             , op. K. Szulakiewicz , Szkoła Podstawowa w Rogowie,
  36. Julia Litewka, op.                  B. Mucha,       Szkoła Podstawowa w Rogowie,
  37. Małgorzata Miszczak            , op. B. Much  a, Szkoła Podstawowa w Rogowie,
  38. Karolina Rakowska               , op. A. Krakowska    , Zespół Szkół Specjalnych w Białogardzie,
  39. Julia Szulc                  , op. A. Krakowska    , Zespół Szkół Specjalnych w Białogardzie,
  40. Wiktoria Słysz                       , op. A. Krakowska,   Zespół Szkół Specjalnych w Białogardzie,
  41. Adrian Parol              , op. I. Zalewska-Madejska,   Zespół Szkół w Stanominie,
  42. Kacper Lipko             , op. D. Rynkiewicz   , Zespół Szkół w Stanominie,
  43. Kinga Brzezińska                  , op. A. Wach , Zespół Szkół w Stanominie,
  44. Aleksandra Jakowicz             , op. D. Rynkiewicz   , Zespół Szkół w Stanominie,
  45. Oliwia Bober             , kl II   , Zespół Szkół w Dobrowie,
  46. Alicja Palinowska                  , op. A. Tokarska        , Zespół Szkół w Dobrowie,
  47. Marcel Kowalczyk                , op. E. Hołota,           Zespół Szkół w Dobrowie,
  48. Artur Szczęsnowicz               , op. E. Hołota,           Zespół Szkół w Dobrowie,
  49. Julia Polasińska, op.              M. Niemiec    , Zespół Szkół w Dobrowie,
  50. Paulina Wyrwicz                   , op. J .Karpińska       , Szkoła Podstawowa nr 3 w Białogardzie,
  51. Izabela Sabat, op.                  J .Karpińska   , Szkoła Podstawowa nr 3 w Białogardzie,
  52. Oliwia Klauzińska                 , op. J. Grębowska      , Szkoła Podstawowa nr 4 w Białogardzie,
  53. Julia Bluwas               , op. M. Wieczorek    , Szkoła Podstawowa nr 4 w Białogardzie,
  54. Julia Zwolińska                     , op. M. Wieczorek    , Szkoła Podstawowa nr 4 w Białogardzie,
  55. Kacper Rakowski                  , kl. V  , Szkoła Podstawowa w Kościernicy,
  56. Weronika Grabias, kl.                        IV,       Szkoła Podstawowa w Kościernicy,
  57. Natalia Leśniak                      , op. A. Jurkowski      , Szkoła Podstawowa w Kościernicy,
  58. Klaudia Rajsel                       , kl. VI a         , Szkoła Podstawowa w Kościernicy,
  59. Maja Rak                    , kl. V  , Szkoła Podstawowa w Kościernicy,
  60. Michalina Sucharczuk                       , op. A. Jurkowski      , Szkoła Podstawowa w Rogowie,
  61. Błażej Engler             , op. A. Jurkowski      , Szkoła Podstawowa w Rogowie,
  62. Magdalena Ochenkowska                 , op. A. Jurkowski      , Szkoła Podstawowa w Rogowie,
  63. Małgorzata Zap                      , op. A. Jurkowski      , Szkoła Podstawowa w Rogowie,
  64. Julita Jaciurek            , op. A. Jurkowski      , Szkoła Podstawowa w Rogowie,
  65. Sandra Bombrych                  , op. A. Chajlik           , Zespół Szkół w Stanominie,
  66. Nikodem Dudkiewicz, op.                 D. Zacharek    , Zespół Szkół w Stanominie,
  67. Julia Hasik                 , op. D. Zacharek        , Zespół Szkół w Stanominie,
  68. Kornelia Leszczyńska                       , op. K. Jabłońska       , Zespół Szkół w Dobrowie.

 

Nagrody dla zwycięzców, jak również dla pozostałych uczestników konkursu zostaną dostarczone do poszczególnych placówek oświatowych przez przedstawicieli nadleśnictwa w dniach 12-16 grudnia 2016 roku.

 

Organizator dziękuje wszystkim uczestnikom i ich opiekunom

za udział w konkursie.

 

Serdecznie zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

 

Wszystkich chętnych zapraszamy oraz życzymy owocnej weny twórczej i powodzenia!

Materiały do pobrania


Wyniki Konkursu P.Poż.


Konkurs plastyczny - Ogień w lesie

Nadleśnictwo Białogard ogłasza z dniem 12.10.2015 r. rozpoczęcie konkursu plastycznego „Ogień w lesie”

„Ogień w lesie"

Termin nadsyłania prac upływa 25.11.2015 r.

Prace prosimy nadsyłać na adres:

Nadleśnictwo Białogard
ul. Koszalińska 3
78-200 Białogard
z dopiskiem: „Ogień w lesie"

Wszystkie prace zostaną ocenione przez komisję.

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 04.12.2015 r.

Najlepsze prace zostaną nagrodzone oraz wystawione w siedzibie Nadleśnictwa Białogard.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu określone zostały w regulaminie dostępnym poniżej.

Wszelkie dodatkowe informacje uzyskać można pod nr tel. 606 124 397.

 

Wszystkich chętnych zapraszamy oraz życzymy owocnej weny twórczej i powodzenia!

Materiały do pobrania