Lista aktualności Lista aktualności

Wyniki konkursu plastycznego 2018

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

„NIE dla ognia w lesie”

 

28 listopada 2018 roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „NIE dla ognia w lesie”. Tematem konkursu było opracowanie plakatu o ochronie przeciwpożarowej lasów dla grup I, II i III.

Do udziału w konkursie zgłoszono łącznie 57 prac z 7 placówek oświatowych, w następujących grupach wiekowych:

- I – przedszkole;

- II – klasy I-III;

- III – klasy IV-VII.

Prace zostały ocenione przez pracowników Nadleśnictwa Białogard oraz Państwowej Straży Pożarnej. W drodze głosowania komisja w składzie:

Przemysław Zawadzki –  Państwowa Straż Pożarna,

Paulina Paryż – instruktor techniczny ds. ochrony lasu,

Agnieszka Wrzesień – starszy specjalista Służby Leśnej ds. hodowli lasu

przyznała następujące miejsca i wyróżnienia:

w grupie „I”

 

I miejsce – Iga Osiak,  op. M. Żukowska,  Przedszkole Miejskie nr 1 w Białogardzie;

I miejsce – Daniel Stemplewicz, op. E. Kalitkiewicz, Przedszkole Miejskie nr 1 w Białogardzie;

II miejsce – Julia i Amelia Nyc, op. E. Damrych, Przedszkole Miejskie nr 3 w Białogardzie;

II miejsce – Borys Pożyczka, op. E. Żołnierek, Przedszkole Miejskie nr 3 w Białogardzie;

III miejsce – Kaja Żukowska, op. M. Falkiewicz, Przedszkole Miejskie nr 1 w Białogardzie;

III miejsce – Lena Białkowska, Agnieszka Zaklika-Panowicz, Przedszkole Miejskie nr 2 w Białogardzie.

w grupie „II”

 

I miejsce – Kalina Hynda, op. B. Sosnowska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Białogardzie;

I miejsce – Zuzanna Lipczyńska, op. B. Wilczyńska, Szkoła Podstawowa nr 4 w   Białogardzie;

II miejsce – Igor Wenta, op. A. Kopeć, Szkoła Podstawowa nr 5 w Białogardzie;

II miejsce – Natan Buława, B. Sawicka, Szkoła Podstawowa nr 5 w Białogardzie;

III miejsce – Zuzanna Kalitkiewicz, D. Dragon, Szkoła Podstawowa nr 4 w Białogardzie;

III miejsce – Maja Kalbarczyk, B. Wilczyńska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Białogardzie.

w grupie „III”

 

I miejsce – Oliwia Bąk, op. J. Grębowska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Białogardzie;

I miejsce – Jan Maciukiewicz, op. E. Gliwa, Szkoła Podstawowa nr 4 w Białogardzie;

II miejsce – Bogumiła Pogorzelska, op. M. Traczyk, Szkoła Podstawowa nr 4 w Białogardzie;

II miejsce – Kalina Kołodziej, op. J. Grębowska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Białogardzie;

III miejsce – Nikola Grund, op. K. Ryglewicz, Szkoła Podstawowa nr 3 w Białogardzie;

III miejsce – Julia Pluta, op. K. Kujawa-Brancewicz, Szkoła Podstawowa nr 3 w Białogardzi

wyróżnienia:

 

  1. Antoni Gorzkiewicz, op. Ewa Kalitkiewicz, Przedszkole nr 1 w Białogardzie

  2. Milena Stemplewicz, op. Ewa Heidner, Przedszkole nr 1 w Białogardzie

  3. Krzysztof Szymecki, op. Renata Hiler- Łagucik, Przedszkole nr 1 w Białogardzie

  4. Nikodem Stefaniak, op. Elżbieta Hajduk, Przedszkole nr 2 w Białogardzie

  5. Amelia Bihun, op. Iwona Błażejczyk, Przedszkole nr 2 w Białogardzie

  6. Kacper Szczepaniak, op. Lucyna Dudzicz, Przedszkole nr 2 w Białogardzie

  7. Bartosz Ciechanowicz, op. Lucyna Dudzicz, Przedszkole nr 2 w Białogardzie

  8. Stanisław Kędzierski op. Agnieszka Wojtasik, Przedszkole nr 2 w Białogardzie

  9. Gniewka Ulański, op. Ewa Żołnierek, Przedszkole nr 3 w Białogardzie

  10. Marcelina Berezowska, op. Ewa Żołnierek, Przedszkole nr 3 w Białogardzie

  11. Gabriel Chwała, op. Ewa Żołnierek, Przedszkole nr 3 w Białogardzie

  12. Kinga Paszkowska, op. Katarzyna Ryglewicz, Szkoła Podstawowa nr 3 w Białogardzie

  13. Olivier Paszkowski, op. Katarzyna Ryglewicz, Szkoła Podstawowa nr 3 w Białogardzie

  14. Jakub Zielński SP nr 3 w Białogardzie

  15. Wiktoria Patyk, op. Magdalena Wierzbińska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Białogardzie

  16. Hanna Kołodziej, op. Jolanta Grębowska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Białogardzie

  17. Jakub Kuśmierek, op. Robert Badurski, Szkoła Podstawowa nr 5 w Białogardzie

  18. Fabian Lupke, op. Robert Badurski, Szkoła Podstawowa nr 5 w Białogardzie

  19. Julia Zwolińska, op. Jolanta Grębowska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Białogardzie

  20. Ada Ozimkowska, op. Ewa Sienkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 5 w Białogardzie

  21. Natalia Szustak, op. Katarzyna Kujawa-Brancewicz, Szkoła Podstawowa nr 5 w Białogardzie

  22. Assunta Łazoryk, op. Elwira Balewska - Schmidt, Szkoła Podstawowa w Rogowie

  23. Magdalena Ochenkowska, op. Elwira Balewska – Schmidt, Szkoła Podstawowa w Rogowie

  24. Milena Sławicka, op. Elwira Balewska – Schmidt, Szkoła Podstawowa w Rogowie

  25. Magda Drąg, op. Elwira Balewska - Schmidt, Szkoła Podstawowa w Rogowie

  26. Oliwia Buchowiecka, op. Elwira Balewska - Schmidt, Szkoła Podstawowa w Rogowie

  27. Katarzyna Stolarczyk, op. Elwira Balewska - Schmidt, Szkoła Podstawowa w Rogowie

  28. Dominik Krześniuk, op. Szkoła Podstawowa w Rogowie

  29. Oliwia Durawa, op. Szkoła Podstawowa w Rogowie

  30. Bartosz Trocha, op. Elwira Balewska – Schmidt, Szkoła Podstawowa w Rogowie

  31. Tymoteusz Piątek, op. Elwira Balewska – Schmidt, Szkoła Podstawowa w Rogowie

  32. Michał Zieliński, op. Katarzyna Ryglewicz, Szkoła Podstawowa nr 3 w Białogardzie

  33. Natalia Sałanko,Bożena Wilczyńska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Białogardzie

  34. Michał Bugalski, op. Bożena Wilczyńska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Białogardzie

  35. Natalia Smagur, op. Bożena Wilczyńska, Szkoła Podstawowa nr 4 w Białogardzie

  36. Lidia Dziemianko, op. Agnieszka Kopeć, Szkoła Podstawowa nr 5 w Białogardzie

  37. Karol Janowski, op. Grażyna Waśków, Szkoła Podstawowa nr 5 w Białogardzie

  38. Marta Dziemianko, op. Julita Dzidycz, Szkoła Podstawowa nr 5 w Białogardzie

  39. Michalina Ziółkowska, op. Krzysztofa Szulakiewicz, Szkoła Podstawowa w Rogowie

     

    Nagrody dla zwycięzców, jak również dla pozostałych uczestników konkursu zostaną dostarczone do poszczególnych placówek oświatowych przez przedstawicieli nadleśnictwa w pierwszej połowie grudnia 2018 roku.

    Organizator dziękuje wszystkim uczestnikom i ich opiekunom

    za udział w konkursie.

    Serdecznie zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Galeria prac

Materiały do pobrania