Lista aktualności Lista aktualności

VII Strażackie Zawody Strzeleckie o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie

VII strażackie zawody strzeleckie o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie

W piątek (12-06-2015r.) na strzelnicy sportowej LOK w Białogardzie odbyły się VII strażackie zawody strzeleckie o Puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie.

W zawodach wzięło udział 10 trzyosobowych drużyn reprezentujących komendy Straży Pożarnej z Białogardu (Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej) i Kołobrzegu (Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Pożarnictwa oraz Jednostka Ratowniczo Gaśnicza), Zakład Karny Koszalin wraz z Oddziałem Dobrowo, Komenda Powiatowa Policji Białogard, Starostwo Powiatowe Białogard, Nadleśnictwo Tychowo oraz Nadleśnictwo Białogard (drużyna męska i żeńska).

Zawody rozegrały się w 4 konkurencjach - strzelanie dokładne z karabinka kbks kal. 5.6, strzelanie z karabinka bojowego, strzelanie z łuku oraz drużynowy pojedynek strzelecki.

Puchar przechodni Komendanta Powiatowego PSP w Białogardzie, po raz kolejny, otrzymała drużyna Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie. Kolejne miejsca zajęły drużyny Oddziału z Dobrowa i Starostwa Powiatowego.

Jako jedyna drużyna żeńska z Nadleśnictwa Białogard odniosła bezapelacyjne zwycięstwo w swojej kategorii :)

Zwycięzcy w poszczególnych konkurencjach otrzymali pamiątkowe nagrody. Nasze Nadleśnictwo zdobyło 2 miejsce w kategori Karabinek Sportowy - Wodzisław Ziętek, 3 miejsce w kategori Karabinek Sportowy - Marta Przyjemska-Werner i 3 miejsce w kategori Karabinek Bojowy - Robert Jackiewicz